indomed logo tel. 602 68 68 96


 

Producent

petecki logo

 

 

 

 

 

okna petecki 1

 

 

 

 

okna petecki 2

 

 

 

 

 

okna petecki 3

Firma PETECKI jest wiodącym producentem stolarki otworowej klasy premium. Do produkcji okien używa jedynie komponentów znanych i cenionych marek: profile z PCV trzech systemodawców tj.: Veka, Brügmann / Salamander i Rehau, pakiety szybowe firmy PILKINGTON, okucia obwiedniowe ROTO. Posiada pięć prężnie działających zakładów produkcyjnych o łącznej powierzchni 26 tys. m2, 18 nowoczesnych linii technologicznych, własną pracownię projektową oraz rozbudowaną sieć dystrybucji. Zatrudnia 700 pracowników. Pod względem możliwości wytwórczych plasuje się w ścisłej czołówce nie tylko krajowych, ale i europejskich producentów stolarki otworowej o czym świadczy wyprodukowanych 6 000 000 okien.
 
 
 
Okno PETECKI CITY Line 70
 • oparte o profil Effectline firmy VEKA (klasyczny produkt klasy A)
 • ścianki o grubości 3 mm wykonane z polichlorku winylu
 • spełnia wszystkie normy budowlane i ekologiczne
 • idealne połączenie wysokiej jakości, klasycznego kształtu i niewygórowanej ceny

Okno PETECKI IMPRESSIVE Line 70 P
 • oparte o profil Perfectline Standard firmy VEKA (doskonały produkt klasy A)
 • ścianki o grubości 3 mm wykonane z polichlorku winylu (spełniają wszystkie normy budowlane i ekologiczne)
 • możliwość stosowania różnych pakietów szybowych
 • doskonały współczynnik izolacyjności termicznej i szeroka gama zastosowań
 • ponad 40 kolorów
 Okno PETECKI IMPRESSIVE Line 70 O
 • oparte o profil Perfectline Oval firmy VEKA (doskonały produkt klasy A)
 • skrzydło półzlicowane z ramą
 • mocno zaokrąglona krawędź skrzydła i lekko zaokrąglona krawędź ramy
 • jednolite wykończenie od zewnątrz i wewnątrz
 • ścianki o grubości 3 mm spełniają standard RAL
 • możliwość stosowania różnych pakietów szybowych
 • ponad 40 kolorów


okna petecki 4 Okno PETECKI IMPRESSIVE Line S 70 P oparte o profil Perfectline Swing Prosty firmy VEKA to doskonały produkt klasy A. Skrzydło nielicujące z ramą, mocno zaokrąglone krawędzie skrzydła i ramy. Ścianki o grubości 3 mm spełniają wszystkie normy budowlane i ekologiczne zaliczając okna z serii PETECKI IMPRESSIVE Line do klasy A. Okna PETECKI IMPRESSIVE Line S70 P to idealne połączenie wysokiej jakości z szeroką gamą zastosowań. Idealnie komponujące się do większości inwestycji.
okna petecki 5 Okno PETECKI IMPRESSIVE Line S 70 O oparte o profil Perfectline Swing Okrągły firmy VEKA. Skrzydło półlicujące z ramą, mocno zaokrąglone krawędzie skrzydła i ramy. Ścianki o grubości 3 mm wykonane z polichlorku winylu spełniają wszystkie normy budowlane i ekologiczne. Możliwość stosowania różnych pakietów szybowych, ponad 40 kolorów, doskonały współczynnik izolacyjności termicznej. Z uwagi na swoje doskonałe parametry często stosowany w inwestycjach jednorodzinnych i wielorodzinnych. Okna PETECKI IMPRESSIVE Line S70 O to idealne połączenie wysokiej jakości z szeroką gamą zastosowań.
okna petecki 6okna petecki 7 Okno PETECKI IMPRESSIVE Class 73 O oparte o profil Artline firmy BRÜGMANN to doskonały produkt, który pomoże obniżyć zużycie energii. Półlicujące skrzydło i zaokrąglona rama, oraz szeroka oferta listew przyszybowych sprostają wymaganiom, dotyczącym wyglądu nowych okien. Ścianki o grubości 3 mm wykonane z polichlorku winylu spełniają wszystkie normy budowlane i ekologiczne. Możliwość stosowania różnych pakietów szybowych, ponad 40 kolorów, doskonały współczynnik izolacyjności termicznej i szeroka gama zastosowań stawiają okna PETECKI IMPRESSIVE Class przed konkurencją. Z uwagi na swoje doskonałe parametry często stosowane w inwestycjach jednorodzinnych i wielorodzinnych. Okna PETECKI IMPRESSIVE Class 73 O to idealne połączenie wysokiej jakości z szeroką gamą zastosowań.
okna petecki 8okna petecki 9 Okno PETECKI IMPRESSIVE Class 73 P oparte o profil Adline firmy BRÜGMANN to doskonały produkt który pomoże obniżyć zużycie energii. Półlicujące skrzydło i prosta rama, oraz szeroka oferta listew przyszybowych sprostają wymaganiom, dotyczącym wyglądu nowych okien. Ścianki o grubości 3 mm wykonane z polichlorku winylu spełniają wszystkie normy budowlane i ekologiczne. Możliwość stosowania różnych pakietów szybowych, ponad 40 kolorów, doskonały współczynnik izolacyjności termicznej i szeroka gama zastosowań stawiają okna PETECKI IMPRESSIVE Class przed konkurencją. Z uwagi na swoje doskonałe parametry często stosowane w inwestycjach jednorodzinnych i wielorodzinnych. Okna PETECKI IMPRESSIVE Class 73 P to idealne połączenie wysokiej jakości z szeroką gamą zastosowań.
okna petecki 10okna petecki 11 Okno energooszczędne» PETECKI EXCELLENT Line 90 MD oparte o profil Alphaline 90 firmy VEKA to doskonały produkt który pomoże obniżyć zużycie energii. System 6-komorowy o głębokości zabudowy 90mm zapewnia ochronę cieplną na najwyższym poziomie. Ścianki o grubości 3 mm wykonane z polichlorku winylu spełniają wszystkie normy budowlane i ekologiczne. Z uwagi na swoje doskonałe parametry często stosowany w inwestycjach pasywnych. Okna PETECKI EXCELLENT Line 90 MD to najnowsza generacja spełniająca oczekiwania najbardziej wymagających klientów
okna petecki 12okna petecki 13 Okno energooszczędne» PETECKI EXCELLENT Class 82 MD oparte o profil BE 82 firmy BRÜGMANN to doskonały produkt który pomoże obniżyć zużycie energii. Proste skrzydło oraz szeroka oferta listew przyszybowych sprostają wymaganiom, dotyczącym wyglądu nowoczesnych okien. Ścianki wykonane z polichlorku winylu spełniają wszystkie normy budowlane i ekologiczne. Możliwość stosowania różnych pakietów szybowych, ponad 40 kolorów, doskonały współczynnik izolacyjności termicznej i szeroka gama zastosowań stawiają okna PETECKI EXCELLENT Class przed konkurencją. Z uwagi na swoje doskonałe parametry często stosowany w inwestycjach jednorodzinnych i wielorodzinnych. Okna PETECKI EXCELLENT Class 82 MD to idealne połączenie wysokiej jakości z szeroką gamą zastosowań.
 
 
 
 

petecki dopiska2 Okno energooszczędne» PETECKI FUTURE line 82 MD oparte na systemie Softline 82, to innowacyjny, energooszczędny, 7-komorowy system o grubości ramy 82 mm z potrójnym układem uszczelek. Ze względu na znakomitą izolację termiczną i akustyczną oraz bardzo niski współczynnik przenikania ciepła dla całego okna U =0,7 W/m2 ,spełnia wymogi niezbędne do zastosowania w domach pasywnych. Bogate wyposażenie a także nowoczesny i elegancki design czynią okno niezwykłym. Łączna wysokość boczna profili skrzydła i ramy wynosi 124 mm. Wzmocnienia stalowe znane z zastosowania w systemie 90 mm Alphaline, zapewniają stabilność statyczną i długoletnią funkcjonalność . - Uszczelki zewnętrzne i wewnętrzne dostępne są w kolorach czarnym, szarym i karmelowym. - Uszczelka środkowa w zależności od koloru okien jest szara w przypadku okien białych lub czarna w przypadku kolorów jednostronnych. Kolory dwustronne - złoty dąb i winchester, wykonywane są z uszczelką środkową karmelową, natomiast dąb bagienny, orzech, mahoń i antracyt 7016.05 z uszczelką środkową czarną. Kolory niestandardowe wykonywane są z uszczelką środkową czarną.

 

Nasi Partnerzy:

petecki logo                   veka logo                   brugmann logo                 pilkington logo                  roto logo